RC0603FR-13220RP
MFR.Part #
RC0603FR-13220RP
JLCPCB Part #
C6378378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS