FMP200FBF52-8K66
MFR.Part #
FMP200FBF52-8K66
JLCPCB Part #
C3423748
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS