AC1210FR-079K09L
MFR.Part #
AC1210FR-079K09L
JLCPCB Part #
C3951233
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS