MFR2WSFTF52-8K06
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-8K06
JLCPCB Part #
C1384533
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS