RT0603WRD0726R7L
MFR.Part #
RT0603WRD0726R7L
JLCPCB Part #
C4020358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS