AA0402DR-0713KL
MFR.Part #
AA0402DR-0713KL
JLCPCB Part #
C6116790
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS