RSF100JR-73-360K
MFR.Part #
RSF100JR-73-360K
JLCPCB Part #
C1756012
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS