MFR-25FRFPN61R9
MFR.Part #
MFR-25FRFPN61R9
JLCPCB Part #
C1750643
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS