RT0603BRD07336KL
MFR.Part #
RT0603BRD07336KL
JLCPCB Part #
C861331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 336kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS