SR1206JR-7W12KL
MFR.Part #
SR1206JR-7W12KL
JLCPCB Part #
C5901471
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS