MFR1WSFRF52-866R
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-866R
JLCPCB Part #
C1751835
Description
-55℃~+155℃ 1W 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS