RSF1WSJR-52-160K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-160K
JLCPCB Part #
C1752881
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS