MFR1WSFRE52-866R
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-866R
JLCPCB Part #
C1751146
Description
-55℃~+155℃ 1W 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS