MFR1WSFRF52-121R
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-121R
JLCPCB Part #
C3540875
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS