RT1210CRD0735K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRD0735K7L
JLCPCB Part #
C1707649
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS