RC0603FR-0714R7P
MFR.Part #
RC0603FR-0714R7P
JLCPCB Part #
C20161699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS