MFR1WSFRF52-121K
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-121K
JLCPCB Part #
C1756152
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS