MFR1WSFRE52-75K
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-75K
JLCPCB Part #
C1751283
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS