CFR-50JT-52-270R
MFR.Part #
CFR-50JT-52-270R
JLCPCB Part #
C1373160
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 270Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS