SQP200JB-3K9
MFR.Part #
SQP200JB-3K9
JLCPCB Part #
C1394495
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS