SR1206JR-7W300RL
MFR.Part #
SR1206JR-7W300RL
JLCPCB Part #
C5759815
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS