MFR1WSFRE52-5K11
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-5K11
JLCPCB Part #
C1751135
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS