RT0805CRB0721RL
MFR.Part #
RT0805CRB0721RL
JLCPCB Part #
C1695766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS