MFR1WSFRE52-49R9
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-49R9
JLCPCB Part #
C1751492
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS