RT0805BRC0754K9L
MFR.Part #
RT0805BRC0754K9L
JLCPCB Part #
C864987
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS