AC2512FK-07464KL
MFR.Part #
AC2512FK-07464KL
JLCPCB Part #
C2134690
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS