RSF5WSJB-91-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-10K
JLCPCB Part #
C1400643
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS