MFR1WSFBE52-6R34
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-6R34
JLCPCB Part #
C1385068
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS