FMF50SFTE52-1K6
MFR.Part #
FMF50SFTE52-1K6
JLCPCB Part #
C1383063
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS