MFR1WSFBE52-2M55
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-2M55
JLCPCB Part #
C1385925
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS