CFR200JR-73-4K7
MFR.Part #
CFR200JR-73-4K7
JLCPCB Part #
C1762752
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS