MFR1WSFBE52-267K
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-267K
JLCPCB Part #
C1376781
Description
-55℃~+155℃ 1W 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS