MFR1WSFBE52-16K5
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-16K5
JLCPCB Part #
C1376888
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS