RC0402JR-13130RL
MFR.Part #
RC0402JR-13130RL
JLCPCB Part #
C6164499
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS