HHV-50JT-52-56M
MFR.Part #
HHV-50JT-52-56M
JLCPCB Part #
C1388158
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS