FMP-50FRF52-28R
MFR.Part #
FMP-50FRF52-28R
JLCPCB Part #
C20145638
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS