MFR100FTF73-348K
MFR.Part #
MFR100FTF73-348K
JLCPCB Part #
C1384921
Description
-55℃~+155℃ 1W 348kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS