AT0805BRE0716K5L
MFR.Part #
AT0805BRE0716K5L
JLCPCB Part #
C6126629
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS