MFR50SFBE52-5K11
MFR.Part #
MFR50SFBE52-5K11
JLCPCB Part #
C1372018
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS