MFR100FTF73-23R2
MFR.Part #
MFR100FTF73-23R2
JLCPCB Part #
C1385248
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS