RC1206FR-078K2L
MFR.Part #
RC1206FR-078K2L
JLCPCB Part #
C137226
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS