MFR100FRF52-30K9
MFR.Part #
MFR100FRF52-30K9
JLCPCB Part #
C1761935
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS