MFR100FRF73-3K3
MFR.Part #
MFR100FRF73-3K3
JLCPCB Part #
C1761708
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS