FMP3WSJT-73-3R3
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-3R3
JLCPCB Part #
C1384009
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS