MFR100FRE52-649R
MFR.Part #
MFR100FRE52-649R
JLCPCB Part #
C1760695
Description
-55℃~+155℃ 1W 649Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS