MFR100FRE52-619R
MFR.Part #
MFR100FRE52-619R
JLCPCB Part #
C1761023
Description
-55℃~+155℃ 1W 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS