RT0402BRD071K04L
MFR.Part #
RT0402BRD071K04L
JLCPCB Part #
C852595
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS