RT0805BRB073K9L
MFR.Part #
RT0805BRB073K9L
JLCPCB Part #
C864354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS