MFR100FRE52-18K2
MFR.Part #
MFR100FRE52-18K2
JLCPCB Part #
C3563544
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS