MFR100FRE52-18K7
MFR.Part #
MFR100FRE52-18K7
JLCPCB Part #
C1760031
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS